americancarbg.com

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
  Принтирай

Re: Моето Зомби (Corvette C5)
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Фев 28, 2018 9:17 pm 
Маниак

Върти гумите на: kakvoto doide
slatanic написа:
Тия унибали как се смазват/гресират?Нещо гресьорки?

Self-lubricating с тефлоново покритие.

МнениеПубликувано на: Пет Мар 02, 2018 12:01 am 
Маниак
Аватар

Върти гумите на: Corvette
Goodwrench написа:
slatanic написа:
Тия унибали как се смазват/гресират?Нещо гресьорки?

Self-lubricating с тефлоново покритие.

Ding Ding Ding !!!!!!!
We got a winner!!!

МнениеПубликувано на: Пет Мар 02, 2018 12:08 am 
Маниак
Аватар

FedEx ми дават, че сами пристигнали и полиуретанчетата вкъщи. Като се прибера довечера ще ги разгледам и снимам.
Остава да ми дойде и новия стартер и ignition switch и качваме Зомби на операционнатада му сменяме ставите. :lol:
После ще събираме за големите спирачки..... :roll:

МнениеПубликувано на: Вто Юли 02, 2019 5:36 am 
Маниак
Аватар

Zombie stage 2.2

Задните калници са вече карбониеви. Като фабрични, ама малко по-широчки. В същия стил, предните са почти фабрични, само дето малко имат "хриле" от ZR-1.

Изображение

Изображение

Последна промяна mrm на Вто Юли 02, 2019 5:41 am, променена общо 1 път

МнениеПубликувано на: Вто Юли 02, 2019 5:39 am 
Маниак
Аватар

Aвече имам и тракинг номер за задната ми броня, която също ще е пооочти фабрично изглеждаща, ама не баш. Отне ми "само" 8 месеца да ги навия да ми я направят и после още три да мия изпратят. Чакам като малко дете преди коледа.

МнениеПубликувано на: Сря Юли 03, 2019 11:54 am 
Човек машина
Аватар

Върти гумите на: На първа, на втора и на трета ако има сила звяра!
Като гледам, май до няколко години ще е целия в карбон.

МнениеПубликувано на: Чет Юли 04, 2019 9:46 am 
Маниак
Аватар

Mumko написа:
Като гледам, май до няколко години ще е целия в карбон.

Това е идеята.
Задната ми броня трябва да е тук във Вторник. До колкото знам ще е единствената такаваправена до сега. Имам и нови ЛЕД стопове, ама ще ги покажа като натъкмим бронята.

МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2019 7:15 am 
Маниак
Аватар

Големи драми, голямо чудо....
След като ми отне близо девет месеца, да навия компанията да ми направи задна броня каквато исках от карбон и след още четири месеца те да изпълнят задачата и да ми пратят чарка, трябваше във Вторник да е при мен. Тракинг номера на UPS показваше през цялото време, че доставката е гарантирана до края на деня във Вторник. Аз специално си взех Срядата почивка и половината ден във Вторник, за да се занимавам със задната броня, която всъщност е лесна да се смени.
Както вече сте предположили, нищо не мина по план. Първо идиотите от UPS не ми доставиха пратката и аз ходих на майната си да си прибера сам от доковете им. Там заварих кутия с явни огромни стрелки и надпис THIS SIDE UP на всяка от четирите й страни. До тях имаше и стикери в неоново червено FRAGILE. Кутията лежеше със стрелките надолу, с огромна дупка от едната й страна и тотално разпрана от другата, като дъното й, което сега беше вече капак беше тотално отворено. Аз побеснях!!! погледнах вътре игледам голям чарк увит в мното найлон, нещо като пяна и какви ли не предпазни материали. Когато го обърнах, въпреки старателното му обвиване, точно в средата, според мен от влачене наопъки в обърнатата кутия, беше разкъсана обвивката и се виждаше явно ударен и яко надран участък от карбон. Тук вече бях готов да убивам хора и добре че нямах огнестрелно оръжие в мен. Развиках им се на тия педали от UPS и им казах, че отказвам пратката. Стана скандал и тия ме заебаха с кашона пред заключената им врата.
Обаждам се аз на моя пич в Калифорния, от който всъщност съм си поръчал бронята. Не вдига и му оставям съобщение. Докато чакам да ми звънне обаче заглеждам увития като пашкул чарк и започвам да си мисля, че това няма как да е задната ми броня. Някак си не ми изглежда същия обем. Нещо много по-закръглено изглежда. И в този момент ми се обажда Пит и първите му думи са "Моля те ми кажи, че всичко е наред с бронята ти". Аз го гледа и мигам на парцали (на фейстайм) и му казвам, че не само нищо не е наред с бронята ми, ами се опасявам, че това дори не е бронята ми. Той ми казва вземи нож и режи обвивката. Режа аз и той умира от смях. Тия многоръките идиоти ми направили предна броня! Как предна бе?! Аз им се моля от една година да ми направят предна, а те не можело та не можело. И сега гледам и мигам на парцали пред предна карбониева броня в някакъв абсолютно нестандартен дизайн, дето няма нищо общо с фабричния. Пит се залива от смях и не може да повярва. На мен обаче не ми е смешно и го питам какво да правя. Той ми вика "мислиш ли, че можеш да я поправиш?" На мен през главата моментално ми се завъртя идеята, че и да не я поправя перфектно (което мисля, че мога да направя) ще скрием щетата. Винаги съм искал рейсинг страйпс. Той ми каза "щом мислиш, че можеш да ползваш бронята, вземи я". И аз си я прибрах.
Та сега си имам уникална предна карбониева броня. FREE.
Aма няма да ви я показвам баш сега.
Само загатвам началото на STAGE 2.3

Изображение

МнениеПубликувано на: Пон Юли 15, 2019 9:57 am 
Маниак
Аватар

Върти гумите на: 1986 Pontiac Trans Am L98
Ха-ха-ха! Сигурен съм, че не ти е било до смях, но цялата история звучи смешно.
Честито за новата придобивка. Тези хора ще ти направят ли все пак задна броня?

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 369 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]