americancarbg.com

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3803 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 250, 251, 252, 253, 254
  Принтирай

Re: Едни хора продават .....
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2019 9:59 am 
Човек машина
Аватар

Върти гумите на: На първа, на втора и на трета ако има сила звяра!
Проблема е следния:
не се вижда добре номера на шасито. Трябва да се отиде в КАТ и да се подаде заявление за пренабиване на номера на шасито.
Иначе документално е ОК. Има доста ръжда, ама с механиката е наред.

МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 1:29 am 
Истински Фен

Върти гумите на: 2001 tahoe
ако тоя дето миналата година дискутирахме механично е тип топ, само не му работи амперметъра и уреда за налягане на маслото, само че не е автоматик, което мене не ме усторйваше, и отделно изтече една огромна локва бензин, което автоматично ме спира да го вдигам на подемника да го заварявам, а има много за кърпене

МнениеПубликувано на: Съб Май 18, 2019 5:59 pm 
Човек машина
Аватар

Carlito написа:
По въпроса за тази автокъща - Руслане, тя е собственост на един пич, фен на американските коли. Човека е отдавна в бранша, като преди да отвори тази, работеше в една друга, голяма автокъща в София, като съдружник. Иначе, има и доста мопарчета . Но това е хубаво, че човека се мъчи да популяризира тези коли в България. :)

Carlito,

Мисля, че въпросния човек вече е станал официален дилър на Кадилак/Корвет/Камаро за България. Това е новия им сайт и е много професионално направен.

https://www.bg-cadillac.com/

На контакти като натиснеш и пише, че са в Делта Хил и че в момента се строи нов шоурум някъде в София.

Вероятно бившето София Ауто (Дженеръс сега) са останали само сервизен/гаранционен дилър на тези коли, защото техния сайт не показва да продават каквото и да било.

Иначе като погледнеш на официалния сайта на Кадилак Европа -choose your country и още излиза София Ауто. Може и да не са ъпдейтнали информацията там.

https://www.cadillaceurope.com/help/cho ... untry.html

.

МнениеПубликувано на: Чет Май 23, 2019 6:21 pm 
Човек машина
Аватар

В този уебсайт попаднах на според мен доста рядък автомобил по отношение на пробег и състояние. Вярно, цената му е малко по-висока (17,500 лв.), но според мен е оправдано за кола, която е на под 50,000 км и е реална 2007 година модел, защото е с новото табло (централна конзола), която е характерна за 2007 "фейслифт". 3,6 с 5 степенна скоростна кутия и AWD. В последно време ги гледам тези модели имайки в предвид, че семейството се увеличава и като съм в България винаги трябва с две коли да ходим, а и е по-съвременен автомобил от този, който карам. Има повече системи за сигурност. В моя случай обаче удачен би бил варианта с допълнителната седалка в багажника, която го прави 7 местен. Този от обявата обаче е само с 5 места без допълнителна седалка, което на мен не би ми свършило работа.

Ако все пак някой харесва SRX, който не е изтърбушен от карана и с износени компоненти, които могат да заминат всеки един момент, то тази ми се струва интересна алтернатива.

https://www.autoscout24.com/offers/cadi ... ?cldtidx=4

Прикачени файлове:
srx.jpg
srx.jpg [ 86.73 KiB | Прегледано 320 пъти ]

.

МнениеПубликувано на: Пет Май 24, 2019 5:00 pm 
Фен

nyk, може тези дни да обявя един срх за продажба. В доста прилично състояние, но е 4,6 мотора и е 2005-та година. Разбира се, цената ще е прилична. Никога не е имал газ и е с регистрация.

МнениеПубликувано на: Сря Юли 03, 2019 10:07 pm 
Човек с интерес

Здравейте,

Братовчед ми е решил да се сдобива с Jeep Cherokee XJ 4.0 или Commander 4.7 и понеже не разбираме от Jeep реших да се посъветвам с по-запознатите по темата :)

Спрял се е на няколко екземпляра в родното мобиле :

Едното е поне на вид фабрично:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=bhtokx

Другото е претърпяло известни преработки, но не е ясно какви:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=bhtokx

И един commander:
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=bhtvxw

Имате ли информация за някой от конкретните машини ?
Бихте ли ми дали основни насоки за какво да внимаваме, когато оглеждаме Cherokee XJ и Commander, какви са обичайните проблеми и т.н ?

Поздрави ;)

МнениеПубликувано на: Чет Юли 04, 2019 10:44 pm 
Маниак
Аватар

Върти гумите на: място
Commandera мисля, че е само на задно т.е. не е 4х4. От снимката на интериора се вижда, че няма бавни за това така си мисля.

МнениеПубликувано на: Пет Юли 05, 2019 2:45 pm 
Маниак

Върти гумите на: Гранд Вояджер 3.3 4х4
Белия "Черок" - защо.......защото така :jacko:

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3803 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 250, 251, 252, 253, 254

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]