americancarbg.com

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
  Принтирай

Cadillac Cts 2005 /218 konq
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 1:36 pm 
Човек с интерес

Здравей те
Ще съм много благодарен ако някой ми даде информация за този модел Cadillac cts 2005 /218 коня какво по точно да гледам като купувам този модел като подръжка как са сполучлив ли е моделът като консумативите скъпи ли са чака ши се много доставка на резервни части ще съм много благодарен ако ме информирате и за сайтове за поръчка на части
Ще съм благодарен за всякаква информация

Re: Cadillac Cts 2005 /218 konq
МнениеПубликувано на: Пон Мар 12, 2018 4:15 pm 
Човек машина
Аватар

Аз лично гледах този Ноември месец и бяхме на крачка да го купим, но в последствие се спряхме на комби заради нуждата от място за много багаж.

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=6fcen6

Моя съвет е следния и го казвам от опит. Дай малко повече пари сега и вземи кола на малък пробег и запазена, на която да се возиш спокойно вместо да купиш нещо на 200,000 км и след това да ставаш майстор. Евтиното ти излиза скъпо накрая, повярвай ми.

Кола на 200,000 е много вероятно да иска нови амортесьори, дискове, накладки, гърнета, и Бог знае какво още. Взимаш нещо за 8 хиляди, след това 2-3 хиляди за части и ето ти ги парите, които би дал за тази на по-малък пробег. Лошото е, че накрая за същите похарчени пари пак ще караш кола, която да е с огромен пробег.

Иначе частите са приемливи, а и има няколко блъснати такива коли в България, от които може да се използват врати, калници, стъкла, копчета и т.н. ако се налага. За по-специфични чисто нови части може да си купуваш от няколко проверени уебсайта, които доставят до България в рамките на 10+ дена (Ибей, Амазон, Рокауто и т.н.). Ако имаш кредитна карта и елементарни познания по английски, няма да ти е никакъв проблем да си купиш каквото ти трябва.

Цена за преден амортесьор на CTS, оригинален преди мито и доставка.

https://www.ebay.com/itm/Cadillac-GM-OE ... fw&vxp=mtr

А това е цената на същата част за 2008 година БМВ 328

https://www.ebay.com/itm/BMW-OEM-2008-3 ... sF&vxp=mtr

Сам си прави сметката колко по-евтини са оригиналните части за Кадилак спрямо БМВ.

Много хора ще извадят аргумента за афтърмаркет частите (заместителите) но е малко като боба и пържолата. И двете са храна, но разликата е значителна. Същия аргумент е и при гумите. Можеш да сложиш ГуудИър или гуми куче марка. После не се чуди защо нещо не е като хората. Общо взето като наслагаш на хубава кола китайски и кой знае какви боклуци, вече започваш да караш китайска кола, чиито спецификации не са това, което е трябвало да бъдат.

CTS е добра кола, аз лично съм карал такава, харесвам ги и мисля, че са си здрави автомобили. Ако според теб Опел е здрав, то Кадилак от това поколение е една идея по- здрава кола. Все пак и двете коли са разработка на ГМ и въпреки различията, логиката на проектиране е еднаква.

Има ли конкретен автомобил който гледаш?

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]